HAKKIMIZDA

EMS Mermer firması olarak 2007 yılında Burdur’da faaliyete başladık. Firmamız ilk olarak EMS Mühendislik adıyla mermer ocaklarına müşavirlik hizmeti vermek amacıyla kuruldu. 2009 yılından itibaren Burdur dağlarında yoğun şekilde bej mermer ocağı açılmasıyla birlikte kısa sürede mermer sektöründe dünya markası haline gelen Burdur beji EMS Mermer’in 2010 yılında mermer piyasasına girmesinde ciddi şekilde etkili oldu.
EMS Mermer öncelikle iç piyasada inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu pencere mermerleri, basamak ve döşeme mermerlerini üreterek sektörde yerini aldı. Zamanla müşterilerimizin ihracat taleplerini karşılayacak şekilde altyapısını güçlendirerek hizmet ağını genişletti.
Üretim aşamasında ocaktan alınan ham mermer blok ve molozların fabrikamızda katrakta kesilerek fırına verilmekte, daha sonra epoksi işlemine tabi tutularak cilalanmakta ve satışa sunulmaktadır.
Kısaca firmamız Burdur Bej mermer ve diğer tüm mermer ihtiyaçlarınızda güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ :

Blok memer, pencere denizlikleri, basamak, muhtelif ebatta döşemeler  (30×60 – 60×60), katrak plaka